Szczegóły aktualności

Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora 60+ znowu rusza

Stowarzyszenie MOJE MIASTO serdecznie zaprasza do Rydułtowskiej Akademii Aktywnego Seniora 60+ w ramach, której osoby po 60 roku życia będą mogły skorzystać z m.in. darmowych zajęć: Pływania i aquarobiku na basenie, Aerobiku na sali gimnastycznej, Zdrowotnych, w świetlicach integracyjnych przy ul. Obywatelskiej 50/2, ROSIR-u przy ul. Bema 126c oraz Oratorium św. Józefa. Na uczestników Akademii czekają również inne atrakcje m.in. wycieczki turystyczne, rowerowe, warsztaty biblioteczne oraz wspólne wyjścia do kina i teatru.  
Zgłoszenia będą przyjmowane w Klubie Seniora na ul. Obywatelskiej 50/2 w Rydułtowach (budynek starej dyrekcji) w dniu 22 czerwca (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 18.00. Szczegóły w sprawie zapisów pod numerem telefonu 501 275 095. 
Liczba miejsc na poszczególne zajęcia ograniczona.

W ramach funkcjonującej świetlicy integracyjnej zapraszamy do Klubu Seniora „Sami Swoi” gdzie będą realizowane zajęcia polegające na wspieraniu rozwoju interpersonalnego, "oswajaniu" z nowymi technologiami" (np. jak obsługiwać komputery, wyszukiwać informacje w Internecie itp.) a także wspieranie rozwoju intelektualnego (gry i zabawy edukacyjne, wspólne wyjścia do kina i teatru), promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia (np. wspólne wyjście z kijkami na nordic walking, spacery do pobliskich parków itp.)
Celem poprawy bezpieczeństwa seniorów zorganizujemy również spotkania z policjantami, strażnikami miejskimi i strażakami. I to jeszcze nie wszystko, bo u nas w Akademii, każdy senior ma możliwość wyboru a także zgłoszenia własnej inicjatywy ciekawych zajęć czy zaproszenia konkretnego prelegenta. My zapewniamy organizację i całkowitą bezpłatność udziału w wybranych zajęciach.
Liczba miejsc na poszczególne zajęcia ograniczona !!! Seniorze nie zwlekaj - zapisz się do Naszej Akademii !!!

WYDRUKUJ I WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA I DOSTARCZ JĄ W WYBRANE DNI DO KLUBU SENIORA NA UL. OBYWATELSKIEJ 50/2 W RYDUŁTOWACH.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Udostępnij ten artykuł

Zobacz galerię