Szczegóły aktualności

SENIORIADA 2022

UWAGA SENIORZY już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału w III edycji przedsięwzięcia o nazwie SENIORIADA 2022. Co to takiego ? Otóż 17 września od godz. 10.00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rydułtowach odbędą się zawody dla seniorów w formie rywalizacji sportowej.

W Rydułtowach to już trzeci raz  Dzięki temu przedsięwzięciu chcemy zainspirować grupę min. 50 osób (seniorów i ich rodzin) do wspólnego, aktywnego spędzania czasu wolnego. Jednocześnie chcemy aby uczestnicy SENIORIADY zachęcali społeczność lokalną naszego miasta do podejmowania aktywności ruchowej. Nie zwlekajcie z decyzją uczestnictwa, bo liczba miejsc jest ograniczona a dla wszystkich uczestników przewidujemy pamiątkowe medale i ciepły posiłek. Zapisy prowadzone są w działających klubach Seniora na ul. Obywatelskiej 50/2; ROSIR ul. Bema 126 c i Oratorium św. Józefa przy Parafii św. Jerzego. Chęć uczestnictwa w SENIORADZIE 2022 można zgłaszać pod nr 508 954 442. Serdecznie zapraszamy !!!
SENIORIADA 2022 jest działaniem w ramach projektu Stowarzyszenia MOJE MIASTO pn. "Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora 60+" współfinansowanego z środków rządowego programu AKTYWNI+

Udostępnij ten artykuł