Szczegóły aktualności

Akademia Aktywnego Rydułtowika 2022

Miło nam poinformować, że startujemy z nowym projektem Akademia Aktywnego Rydułtowika 2022 mającym na celu upowszechnienie aktywnego spędzania wolnego czasu i promowania aktywności sportowej w naszym mieście. AKADEMIA AKTYWNEGO RYDUŁTOWIKA 2022 (AAR2022) powstała po to aby udowodnić nam wszystkim Rydułtowikom, bez względu na wiek, jak ogromne znaczenie ma regularna aktywność fizyczna w kształtowaniu zdrowia i w utrzymaniu organizmu w jak najlepszej formie przez długie lata. Dlatego specjalnie dla Was stworzyliśmy 4 różne sposoby na aktywność fizyczną w każdym wieku i w różnej kondycji fizycznej w jakiej się aktualnie znajdujecie. AAR 2022 jest kontynuacją naszego ubiegłorocznego pilotażowego projektu. Nasze działania sportowe cieszyły się niezmienną popularnością, dlatego chcemy je kontynuować również w tym roku smiley 

W naszej Akademii są ludzie o różnych specjalizacjach ruchowych. Nasi trenerzy to osoby, które same zaczynały od przysłowiowego „0”. Dziś razem z Tobą chcą Cię wprowadzić na ścieżkę dobrej kondycji i odporności na różne dolegliwości cywilizacyjne, które być może już Cię dotknęły. Nie wierzysz ? Spróbuj z nami rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. To się przyda każdemu z nas. Na co dzień jesteśmy na Facebook-u (Akademia Aktywnego Rydułtowika) więc nie czekaj i dołącz do nas. Na naszej stronie na FB dowiedzą się Państwo o prowadzonych przez nas zajęciach oraz znajdziecie numery telefonów do osób, które udzielą Państwu odpowiedzi na zadane pytania. Zajęcia ruchowe prowadzone będą całkowicie bezpłatnie, a zapłatą dla nas będzie Wasz udział.
Jeżeli chcesz dołączyć do nas to wypełnij
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i przekaż go trenerom prowadzącym zajęcia lub dostarcz do świetlicy przy ul. Obywatelskiej 50/2 w Rydułtowach (wtorek godz. 16.00 - 17.30 ;  czwartek godz. 10.00 - 12.00)

Tak wygląda Harmonogram zajęć z którymi ruszamy od kwietnia br.

UWAGA: W zależności od sytuacji epidemiologicznej harmonogram zajęć może ulec zmianie
KLIKNIJ - HARMONOGRAM ZAJĘĆ AAR2022

Projekt "Akademia Aktywnego Rydułtowika 2022" jest współfinansowany z środków budżetu Miasta Rydułtowy

Udostępnij ten artykuł