Szczegóły aktualności

Bezpłatne doradztwo księgowe

Zbliża się czas przygotowywania sprawozdań finansowych za rok 2018. Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo zamknąć rok obrotowy i jakie obowiązki sprawozdawcze są z tym związane? Jakie zmiany w przepisach dotyczących sprawozdawczości finansowej dotyczą Twojej organizacji? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa księgowego w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego !

Doradztwo jest przeznaczone dla przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (np. stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych) mających siedzibę na terenie Subregionu Zachodniego Woj. Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski).

Doradztwo odbywa się w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Warunkiem udziału w doradztwie jest wypełnienie niezbędnej do uczestnictwa w projekcie dokumentacji (dotyczy osób, które nie uczestniczyły jeszcze w działaniach projektu OWES).

Osoby zainteresowane udziałem w doradztwie proszone są o zgłoszenie się na e-mail: sonia.lenarczyk@cris.org.pl lub pod nr tel.: 32 739-55-12 wew. 105
Terminy i miejsce konsultacji:
- 14 marzec 2018 r. (czwartek) od godz. 15.30 (co godzinę) – siedziba Stowarzyszenia CRIS,
ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter).

- 19 marzec 2018 r. (wtorek) od godz. 15.30 (co godzinę) – siedziba Stowarzyszenia CRIS
ul. Kościuszki 22, Rybnik (sala szkoleniowa, parter).

Udostępnij ten artykuł