Szczegóły aktualności

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rydułtowy 2021

To był niesamowity dzień w Rydułtowach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rydułtowy 2021 przeszedł do historii naszego miasta smiley Nasz projekt, koordynowany przez Barbarę Kaleja-Pawelec i współfinansowany z środków budżetu miasta Rydultowy, był zapewne novum w kulturalnej przestrzeni naszego miasta. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom i wszystkim ludziom dobrej woli zaangażowanym w realizację OTTT Rydułtowy 2021. Dziękujemy Szkole Tańca RONDO i Panu Wojciechowi Wolinowskiemu za współudział w organizacji oraz przekazaną wiedzę i doświadczenie. Serdeczne podziękiwania dla Wiceburmistrz Rydułtów Marioli Bolisęga, Pani Senator Ewy Gawęda, Pana Posła Adama Gawędy, Pani Danuty Maćkowskiej, Pani Ilony Lemiesz i radnym Miasta Rydułtowy za udział w Gali finałowej.

Zobacz film wideo

Udostępnij ten artykuł

Zobacz galerię