Szczegóły aktualności

Wystawa bożonarodzeniowa Grupy Pikotki

Serdecznie zapraszamy na wystawę bożonarodzeniowych prac Grupy PIKOTKI w wersji online. „PIKOTKI – promocja i upowszechnianie kultury śląskiej” pod taką nazwą realizowany jest w tym roku projekt współfinansowany z środków budżetu Miasta Rydułtowy. W tym szczególnie dla nas wszystkich czasie, pomimo epidemii i wielu obostrzeń Panie pieczołowicie przygotowały swoje rękodzielnicze cuda.

Grupa PIKOTKI liczy dziś ok. 35 pań, które spotykają się raz w tygodniu aby podzielić się swoimi doświadczeniami, nauczyć się szydełkować i haftować nowe wzory a także wymienić przepisami kulinarnymi. PIKOTKI już niejednokrotnie reprezentowały nasze miasto na różnego rodzaju kiermaszach, wystawach prezentując swoje przepiękne prace. Od początku swego istnienia grupa PIKOTKI znacznie się powiększyła i to do tego stopnia, że powstała już nowa grupa w Pszowie o nazwie „Frywolitki”.
Zapraszamy do oglądania i podziwiania. Osoby chętne do nabycia którychkolwiek prac proszone są o kontakt z Panią Danielą Krajczok tel. 515 756 409. 

Udostępnij ten artykuł

Zobacz galerię