Szczegóły aktualności

Bojka o Kapturku

Piykny tyjater śląski - "Bojka o Kapturku" - spektakl w wykonaniu Klubu Seniora "Sami Swoi" dla dzieci i dorosłych. Po spektaklu występ "Dziewczynek Sprężynek 60+", które specyjalnie na tą okazję przygotowały nowe układy taneczne. Przez cały czas trwania imprezy grupa "Pikotki" wprowadzi nas w nastrój świąteczny. Będzie można podziwiać ich rękodzielnictwo oraz zakupić świąteczne ozdoby. Gwarantowana dobra zabawa oraz słodki poczęstunek. Czekamy na Ciebie 8 grudnia o godz. 1700 w RCK FENIKS w RydułtowachWstęp wolny - grzech nie przyjść.

Od dłuższego czasu trwają już spotkania grupy seniorów liczącej około 20 osób w Klubie Seniora ”Sami Swoi” których celem było kształtowanie umiejętności gry teatralnej oraz przełamanie nieśmiałości w kontakcie z widzem. Warsztaty teatralne są podstawą do nabywania nowych umiejętności i edukacji artystycznej seniorów. Spotkania te miały również na celu podniesienie potencjału intelektualnego, nabywania nowych umiejętności i edukacji artystycznej seniorów. Warsztaty teatralne pozwoliły seniorom odkryć, poznać i rozwinąć swoje umiejętności, pobudzić aktywność twórczą. Efektem końcowym tej edukacji jest wystawienie spektaklu teatralnego skierowanego do szerokiej rydułtowskiej publiczności autorstwa Marka Szołtyska pt. "Bojka o Kapturku". 
Przygotowanie spektaklu jest jednym z elementów projektu Stowarzyszenia MOJE MIASTO pn "W Kulturze są SAMI SWOI" współfinansowanego z środków budżetu Miasta Rydułtowy.

Udostępnij ten artykuł

Zobacz galerię