Szczegóły aktualności

AKADEMIA AKTYWNEGO RYDUŁTOWIKA 2021

Miło nam poinformować, że Grupa "Aktywni Rydułtowy" wraz ze Stowarzyszeniem MOJE MIASTO wystartowała z projektem Akademia Aktywnego Rydułtowika 2021 mającym na celu upowszechnienie aktywnego spędzania wolnego czasu i promowania aktywności sportowej w naszym mieście. AKADEMIA AKTYWNEGO RYDUŁTOWIKA 2021 (AAR2021) powstała po to aby udowodnić nam wszystkim rydułtowikom, bez względu na wiek, jak ogromne znaczenie ma regularna aktywność fizyczna w kształtowaniu zdrowia i w utrzymaniu organizmu w jak najlepszej formie przez długie lata. Dlatego specjalnie dla Was stworzyliśmy aż 7 różnych sposobów na aktywność fizyczną w każdym wieku i w różnej kondycji fizycznej w jakiej się aktualnie znajdujecie.

W naszej Akademii są ludzie o różnych specjalizacjach ruchowych. Nasi trenerzy to osoby, które same zaczynały od przysłowiowego „0”. Dziś razem z Tobą chcą Cię wprowadzić na ścieżkę dobrej kondycji i odporności na różne dolegliwości cywilizacyjne, które być może już Cię dotknęły. Nie wierzysz ? Spróbuj z nami rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. To się przyda każdemu z nas. Na co dzień jesteśmy na Facebook-u (Akademia Aktywnego Rydułtowika 2021) więc nie czekaj i dołącz do nas. W dziale ogłoszenia dowiedzą się Państwo o prowadzonych przez nas zajęciach oraz znajdziecie numery telefonów do osób, które udzielą Państwu odpowiedzi na zadane pytania. Zajęcia ruchowe prowadzone będą całkowicie bezpłatnie, a zapłatą dla nas będzie Wasz udział.
Tak wygląda Harmonogram zajęć z którymi ruszamy od kwietnia br.

UWAGA: W zależności od sytuacji epidemiologicznej harmonogram zajęć może ulec zmianie
KLIKNIJ - HARMONOGRAM ZAJĘĆ AAR2021


 

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA !!!
KAŻDA OSOBA CHCĄCA WZIĄĆ UDZIAŁ W KTÓRYMKOLWIEK DZIAŁANIU / WYDARZENIU JEST ZOBOWIĄZANA DO WYPEŁNIENIA KARTY ZGŁOSZENIOWEJ WRAZ Z OŚWIADCZENIAMI I DOSTARCZENIU JEJ DO STOWARZYSZENIA MOJE MIASTO.
KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ można pobrać tu:
KARTA ZGŁOSZENIOWA DO AAR2021 i wypełnić w domu lub odebrać i wypełnić w świetlicy środowiskowej w Rydułtowach na ul. Obywatelskiej 50/2 (tzw. „stara dyrekcja”) po uprzednim umówieniu się z Panem Markiem Wystyrk nr tel. 501 275 095.
Nasz projekt jest współfinansowany z środków budżetu miasta Rydułtowy.

 

 

Udostępnij ten artykuł