Szczegóły aktualności

Akademia Aktywnego Seniora 60+ - półmetek

Uczestnicy Akademii Aktywnego Seniora 60+ koniec laby!  Wakacje się skończyły, powraca Akademia. Jesteście na półmetku, sporo za Wami, ale też jeszcze sporo przed Wami. Kolejne wakacje i odpoczynek od zajęć dopiero 1 grudnia, a z datą tą uroczyste zakończenie Akademii.

Przez okres wakacji odbywały się zajęcia świetlicowe i tam działo się sporo. Świetlica gościła miłośnika spinaczek górskich pana Wojciecha Sobika, terapeutę pana Łukasza Mika. Odbywały się zajęcia na świeżym powietrzu, pikniki oraz wycieczki rowerowe. Przez cały czas trwały próby teatralne do spektaklu ekologicznego przygotowanego dla rydułtowskich sześciolatków.

Od września wracają zajęcia ruchowe: aerobiki, baseny oraz choreoterapia.

Co z nowości?

Od 21 września w piątki będą się odbywały warsztaty zdrowia. Dzisiejszy Senior to osoba bardzo aktywna, osoba, która wie, że aby długo żyć trzeba dobrze się odżywiać i aktywnie spędzać czas. Przed Wami jeszcze jedna wspaniała wycieczka. Klubowiczów czeka spotkanie z rydułtowskimi policjantami w ich miejscu pracy. To tylko początek, bo tak naprawdę sporo jeszcze będzie się działo i niesposób tego wszystkiego opisać. Wachlarz zajęć jest olbrzymi, każdy może znaleźć coś dla siebie.Senior w Rydułtowach nie może narzekać na nudę, a Ci którzy jeszcze nie mieli okazji uczestniczyć w Akademii, nie zwlekajcie tylko dołączajcie. Szkoda czasu siedząc w domu.

Tu w Akademii możesz poznać swoich rówieśników, rozwijać zdolności, bawić się, po prostu żyć i to wszystko w dodatku za darmo.

Zapraszamy !

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

 

Udostępnij ten artykuł